Produkte > NMB > 06015KA-12M-AT-00
06015KA-12M-AT-00
06015KA-12M-AT-00 NMB
06015KA data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 60x60x15mm, 12VDC, 15.9CFM, Rib Mount, 3 Wire, Tachometer
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06015KA-12M-AT-00 NMB
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC TERM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4100 RPM, Air Flow: 15.9 CFM (0.445m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.56 W.
Weitere Produktangebote 06015KA-12M-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06015KA-12M-AT-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 06015KA%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC TERM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4100 RPM
Air Flow: 15.9 CFM (0.445m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Terminals
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.56 W