06015KA-24J-AT-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 6.7 CFM (0.188m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 19.0dB
Static Pressure: 0.030 in H2O (7.5 Pa)
Power (Watts): 1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06015KA-24J-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 6.7 CFM (0.188m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 19.0dB, Static Pressure: 0.030 in H2O (7.5 Pa), Power (Watts): 1 W.