06020SA-12N-EL-00
06020SA-12N-EL-00 NMB Technologies Corporation
06020sa.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4400 RPM
Air Flow: 20.5 CFM (0.574m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.5dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Power (Watts): 1.08 W
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06020SA-12N-EL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4400 RPM, Air Flow: 20.5 CFM (0.574m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.5dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Power (Watts): 1.08 W.