06020SA-12T-EL-00
06020SA-12T-EL-00 NMB Technologies Corporation
06020sa.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6400 RPM
Air Flow: 30.4 CFM (0.851m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.5dB
Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.88 W
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06020SA-12T-EL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6400 RPM, Air Flow: 30.4 CFM (0.851m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.5dB, Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.88 W.