06020SA-24M-EL-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 18.4 CFM (0.515m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.5dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06020SA-24M-EL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 18.4 CFM (0.515m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.5dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 1.44 W.