06020SA-24T-AL-00
06020SA-24T-AL-00 NMB Technologies Corporation
06020sa.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06020SA-24T-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 06020SA-24T-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06020SA-24T-AL-00 06020SA-24T-AL-00 Hersteller : NMB Technologies 06020sa.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, 30.4CFM, Rib Mount, Ball, 3-Wire, Lock Sensor