06023GA-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
06023GA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 60.6mm L x 59.9mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 7.8 CFM (0.218m³/min)
Width: 23.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 37.0dB
Static Pressure: 0.803 in H2O (200.0 Pa)
Power (Watts): 2.76 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06023GA-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 60.6mm L x 59.9mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 7.8 CFM (0.218m³/min), Width: 23.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 37.0dB, Static Pressure: 0.803 in H2O (200.0 Pa), Power (Watts): 2.76 W.