06025SA-12P-AL-00
06025SA-12P-AL-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 25.00mm
Weight: 0.123 lb (55.79 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, UR, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025SA-12P-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 25.00mm, Weight: 0.123 lb (55.79 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, UR, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete.