06025SA-12S-AT-D0 NMB Technologies Corporation
06025SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 35.7 CFM (1.00m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.5dB
Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Power (Watts): 4.1 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025SA-12S-AT-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 35.7 CFM (1.00m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.5dB, Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa), Power (Watts): 4.1 W.
Weitere Produktangebote 06025SA-12S-AT-D0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06025SA-12S-AT-D0 06025SA-12S-AT-D0 Hersteller : NMB 06025SA data sheet.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 35.7CFM, Rib Mount, Ball, 3x Lead Wires, Tach