06025SA-24N-AL-D0
06025SA-24N-AL-D0 NMB Technologies Corporation
06025SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 23.3 CFM (0.652m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Power (Watts): 1.9 W
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025SA-24N-AL-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 23.3 CFM (0.652m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Power (Watts): 1.9 W.