06025SS-12N-AA-D0 NMB Technologies Corporation
06025SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 23.3 CFM (0.660m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.253 in H2O (63.0 Pa)
Power (Watts): 2.16 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025SS-12N-AA-D0 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 23.3 CFM (0.660m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.253 in H2O (63.0 Pa), Power (Watts): 2.16 W.