Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J0100393MXT
0603J0100393MXT
0603J0100393MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.039UF 10V X7R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.039 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J0100393MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.039UF 10V X7R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.039 µF.