Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J0100393MXTH20
0603J0100393MXTH20 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MLC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.039 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J0100393MXTH20 Knowles Syfer
Description: MLC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.039 µF.