Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J0160220FCT
0603J0160220FCT
0603J0160220FCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 22 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J0160220FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote 0603J0160220FCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603J0160220FCT 0603J0160220FCT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 16V 22.00 pF 1% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin