Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J0630101JDT
0603J0630101JDT
0603J0630101JDT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 100PF 63V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 100 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J0630101JDT Knowles Syfer
Description: CAP CER 100PF 63V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote 0603J0630101JDT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603J0630101JDT 0603J0630101JDT Hersteller : Knowles Syfer MLCC_High_Reliability.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 63 VDC 100 pF - 55 C+ 125 C 5 % X7R