Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > 0603J0630682KXT
0603J0630682KXT
0603J0630682KXT Knowles Dielectric Labs
Knowles_StackiCapDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 63V 6.80 nF +/-10% X7R (2R1) Nickel Barrier 100% tin
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J0630682KXT Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 6800PF 63V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 6800 pF.
Weitere Produktangebote 0603J0630682KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603J0630682KXT 0603J0630682KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 6800PF 63V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 6800 pF