Produkte > KNOWLES SYFER > 0603J1000180FFT
0603J1000180FFT
0603J1000180FFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 18 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603J1000180FFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 18 pF.