Produkte > KNOWLES SYFER > 0603Y0250104KET
0603Y0250104KET
0603Y0250104KET Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1964 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603Y0250104KET Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 0603Y0250104KET
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603Y0250104KET 0603Y0250104KET Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF