Produkte > KNOWLES SYFER > 0603Y2000392KDT
0603Y2000392KDT
0603Y2000392KDT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3900PF 200V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Temperature
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 3900 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0603Y2000392KDT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3900PF 200V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Temperature, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 3900 pF.
Weitere Produktangebote 0603Y2000392KDT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0603Y2000392KDT 0603Y2000392KDT Hersteller : Knowles Syfer MLCC_High_Reliability.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 3900 pF 10 %