Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 07006-H-700
07006-H-700 LEDdynamics Inc.
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 24VAC
Efficiency: 95%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 8VAC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07006-H-700 LEDdynamics Inc.
Description: BUCKBULLET LED DRIVER NON DIM, Packaging: Bag, Features: SCP, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 24VAC, Efficiency: 95%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 8VAC, Number of Outputs: 1.