Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 07027-D-350
07027-D-350 LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: BUCKTOOT LED DRIVER NON DIM
Packaging: Bag
Features: SCP
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.75" H (9.7mm x 19.1mm)
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 30V
Efficiency: 90%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 6V
Number of Outputs: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07027-D-350 LEDdynamics Inc.
Description: BUCKTOOT LED DRIVER NON DIM, Packaging: Bag, Features: SCP, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.75" H (9.7mm x 19.1mm), Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 30V, Efficiency: 90%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 6V, Number of Outputs: 1.