Produkte > KNOWLES SYFER > 0709A5000150JHT
0709A5000150JHT Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0709 (1823 Metric)
Temperature Coefficient: X8G
Size / Dimension: 0.070" L x 0.090" W (1.78mm x 2.29mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.115" (2.92mm)
Capacitance: 15 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0709A5000150JHT Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0709 (1823 Metric), Temperature Coefficient: X8G, Size / Dimension: 0.070" L x 0.090" W (1.78mm x 2.29mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.115" (2.92mm), Capacitance: 15 pF.