Produkte > QUALTEK > 07145-SP024
07145-SP024
07145-SP024 Qualtek
07145sp024.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 24"
Packaging: Bulk
Length: 24.0" (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Male Plug
Operating Temperature: 105°C
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45°
2nd Connector: NEMA 1-15 Plug
Approval Agency Marking: cUL, UL
Current Rating (Amps): 10 A
Number of Conductors: 2
Voltage Rating: 125 V
Fits Terminal Size: 4.5 x 2.5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07145-SP024 Qualtek
Description: POWER CORD W/PLUG FAN 45DEG 24", Packaging: Bulk, Length: 24.0" (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Male Plug, Operating Temperature: 105°C, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45°, 2nd Connector: NEMA 1-15 Plug, Approval Agency Marking: cUL, UL, Current Rating (Amps): 10 A, Number of Conductors: 2, Voltage Rating: 125 V, Fits Terminal Size: 4.5 x 2.5.
Weitere Produktangebote 07145-SP024
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
07145-SP-024 07145-SP-024 Hersteller : Qualtek 0714524.pdf Fan Accessories 24" FAN PWR CORD