07530GA-12J-AL-00 NMB Technologies Corporation
07530GA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 6.7 CFM (0.188m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 28.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07530GA-12J-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 6.7 CFM (0.188m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 28.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.2 W.
Weitere Produktangebote 07530GA-12J-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
07530GA-12J-AL-00 07530GA-12J-AL-00 Hersteller : NMB 07530GA data sheet.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 75x75x30mm, 12VDC, 6.7CFM, 3x Lead Wires, Locked Rotor Sensor