07530GA-12K-AT-00 NMB Technologies Corporation
07530GA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 7.4 CFM (0.207m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 29.5dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.44 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07530GA-12K-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 7.4 CFM (0.207m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 29.5dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.44 W.
Weitere Produktangebote 07530GA-12K-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
07530GA-12K-AT-00 07530GA-12K-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 07530GA%20data%20sheet.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 75x30mm, 12VDC, 7.4CFM, 3-Lead Wires, Tachometer