07530GA-12M-AL-00
07530GA-12M-AL-00 NMB Technologies Corporation
2078142201474956075.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 10.5 CFM (0.294m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 38.5dB
Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.48 W
auf Bestellung 852 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07530GA-12M-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 10.5 CFM (0.294m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 38.5dB, Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.48 W.
Weitere Produktangebote 07530GA-12M-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
07530GA-12M-AL-00 07530GA-12M-AL-00 Hersteller : NMB Technologies 2078142201474956075.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 75x30mm, 12VDC, 10.6CFM, 3-Lead Wires, Locked Rotor Sensor