07530GA-12N-AA-00
07530GA-12N-AA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3650 RPM
Air Flow: 13.1 CFM (0.367m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 43.0dB
Static Pressure: 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6.12 W
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 07530GA-12N-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3650 RPM, Air Flow: 13.1 CFM (0.367m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 43.0dB, Static Pressure: 0.660 in H2O (164.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6.12 W.
Weitere Produktangebote 07530GA-12N-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
07530GA-12N-AA-00 07530GA-12N-AA-00 Hersteller : NMB 07530GA_data_sheet-3476609.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 75x75x30mm, 12VDC, 13.1CFM, Lead Wires
Produkt ist nicht verfügbar
07530GA-12N-AA-00 07530GA-12N-AA-00 Hersteller : NMB Technologies Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 75x75x30mm, 12VDC, 13.1CFM, Lead Wires