Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0783AT43A0008001E
0783AT43A0008001E Johanson Technology Inc.
0783AT43A0008.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 783MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 779MHz ~ 787MHz
Gain: -2dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -9.5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 783MHz
Power - Max: 2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0783AT43A0008001E Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 783MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 779MHz ~ 787MHz, Gain: -2dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -9.5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 783MHz, Power - Max: 2 W.