08015JE-12M-BA-F0
08015JE-12M-BA-F0 NMB Technologies Corporation
08015JE.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 22.2 CFM (0.622m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: -40°C ~ 40°C
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.2 W
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08015JE-12M-BA-F0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 22.2 CFM (0.622m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: -40°C ~ 40°C, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.2 W.
Weitere Produktangebote 08015JE-12M-BA-F0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08015JE-12M-BA-F0 08015JE-12M-BA-F0 Hersteller : NMB 08015JE-12M-BA-F0.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 80x80x15mm, Refrigeration, 12VDC, 22.2CFM, Rib, Ball, Wire, IP22