08015SS-12L-AL-00
08015SS-12L-AL-00 NMB Technologies Corporation
08015SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08015SS-12L-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 08015SS-12L-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08015SS-12L-AL-00 08015SS-12L-AL-00 Hersteller : NMB 08015SS_12L_AL_00.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 80x80x15mm, 12VDC, 26.8CFM, Rib, Sleeve, 3 Wire, Lock Sensor