08015SS-12M-AL-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 1.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08015SS-12M-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 1.8 W.
Weitere Produktangebote 08015SS-12M-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08015SS-12M-AL-00 08015SS-12M-AL-00 Hersteller : NMB 08015SS-12M-AL-00.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 80x80x15mm, 12VDC, 26.8CFM, Rib, Sleeve, 3 Wire, Lock Sensor