08015SS-24L-AL-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 26.8 CFM (0.750m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.5dB
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Power (Watts): 1.7 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08015SS-24L-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 26.8 CFM (0.750m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.5dB, Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa), Power (Watts): 1.7 W.
Weitere Produktangebote 08015SS-24L-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08015SS-24L-AL-00 08015SS-24L-AL-00 Hersteller : NMB 08015SS_data_sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 80x80x15mm, 24VDC, 23.3CFM, Rib, Sleeve, Locked Rotor Sensor