08015SS-24N-AT-00
08015SS-24N-AT-00 NMB Technologies Corporation
08015SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 34.0 CFM (0.952m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.122 lb (55.34 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.88 W
auf Bestellung 166 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08015SS-24N-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 34.0 CFM (0.952m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.122 lb (55.34 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.88 W.
Weitere Produktangebote 08015SS-24N-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08015SS-24N-AT-00 08015SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB 08015SS-24N-AT-00.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 80x80x15mm, 24VDC, 33.9CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach