08025KA-12N-AL-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3250 RPM
Air Flow: 38.8 CFM (1.09m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.209 lb (94.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB
Power (Watts): 2.76 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08025KA-12N-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3250 RPM, Air Flow: 38.8 CFM (1.09m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.209 lb (94.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB, Power (Watts): 2.76 W.