08025KA-24L-EA-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 31.8 CFM (0.890m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.209 lb (94.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.92 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08025KA-24L-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 31.8 CFM (0.890m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.209 lb (94.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.92 W.