08025KA-24Q-EL-00 NMB Technologies Corporation
FAN_PNG.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 45.9 CFM (1.29m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.209 lb (94.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Power (Watts): 3.84 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08025KA-24Q-EL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 45.9 CFM (1.29m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.209 lb (94.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB, Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Power (Watts): 3.84 W.