Produkte > NMB > 08025SA-12Q-EL-D0
08025SA-12Q-EL-D0
08025SA-12Q-EL-D0 NMB
08025SA data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 80x80x25mm, 12VDC, 45.9CFM, Flange, Ball, 3 Wire, Lock Sensor
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08025SA-12Q-EL-D0 NMB
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4100 RPM, Air Flow: 54.7 CFM (1.53m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.5dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Power (Watts): 3.12 W.
Weitere Produktangebote 08025SA-12Q-EL-D0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
08025SA-12Q-EL-D0 Hersteller : NMB Technologies Corporation 08025SA%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4100 RPM
Air Flow: 54.7 CFM (1.53m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.5dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Power (Watts): 3.12 W