08025SA-24R-ET-D0 NMB Technologies Corporation
08025SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Power (Watts): 4.08 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08025SA-24R-ET-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa), Power (Watts): 4.08 W.