08038RA-24N-GA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 61.8 CFM (1.73m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.0dB
Static Pressure: 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Power (Watts): 5.28 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08038RA-24N-GA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 61.8 CFM (1.73m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.0dB, Static Pressure: 0.460 in H2O (114.6 Pa), Power (Watts): 5.28 W.