08038RA-24P-EA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 75.9 CFM (2.13m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.0dB
Static Pressure: 0.720 in H2O (179.3 Pa)
Power (Watts): 9.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 08038RA-24P-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 75.9 CFM (2.13m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.0dB, Static Pressure: 0.720 in H2O (179.3 Pa), Power (Watts): 9.6 W.