Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J0250821MJTE07
0805J0250821MJTE07 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 820PF 20% 25V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 820 pF
Current: 1 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J0250821MJTE07 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 820PF 20% 25V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 820 pF, Current: 1 A.