Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J0500330KAT
0805J0500330KAT
0805J0500330KAT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 33 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J0500330KAT Knowles Syfer
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 33 pF.
Weitere Produktangebote 0805J0500330KAT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J0500330KAT 0805J0500330KAT Hersteller : Knowles Dielectric Labs PSL.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 50V 33.00 pF +/-10% C0G/NP0 (1B) AEC-200 Nickel Barrier 100% tin