Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J1000152JDT
0805J1000152JDT
0805J1000152JDT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 1500 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J1000152JDT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 1500 pF.
Weitere Produktangebote 0805J1000152JDT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805J1000152JDT 0805J1000152JDT Hersteller : Knowles Syfer MLCC_High_Reliability.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100 VDC 1500 pF - 55 C+ 125 C 5 % X7R