Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J2000102MXT
0805J2000102MXT
0805J2000102MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 1000 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J2000102MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 1000 pF.