Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J2001P80BAR
0805J2001P80BAR
0805J2001P80BAR Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 1.8 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J2001P80BAR Knowles Syfer
Description: CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 1.8 pF.