Produkte > KNOWLES SYFER > 0805J5003P30DFT
0805J5003P30DFT
0805J5003P30DFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3PF 500V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 3.3 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805J5003P30DFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3PF 500V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 3.3 pF.