Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0805X103K500P
0805X103K500P
0805X103K500P Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 50V 0805 EPOXY
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.054" (1.37mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 2839 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805X103K500P Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 50V 0805 EPOXY, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Epoxy Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.054" (1.37mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.