Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > 0805Y0500223MXTE03
0805Y0500223MXTE03 Knowles Dielectric Labs
X2YDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
EMI Feedthrough Filters Multi-Layered Ceramic Capacitor
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y0500223MXTE03 Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 0805Y0500223MXTE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y0500223MXTE03 0805Y0500223MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer X2Y-Filters.aspx Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 0.022 µF