Produkte > KNOWLES SYFER > 0805Y1000222MERE03
0805Y1000222MERE03 Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 2200 pF
Current: 50 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y1000222MERE03 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 2200 pF, Current: 50 mA.
Weitere Produktangebote 0805Y1000222MERE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y1000222MERE03 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf EMI Feedthrough Filters 0805 100V 2.20 nF +/-20% X7R (2R1) AEC-Q200 FlexiCap/Nickel Barrier, X2Y capacitor