Produkte > KNOWLES SYFER > 0805Y1000222MXTE01
0805Y1000222MXTE01
0805Y1000222MXTE01 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0805Y1000222MXTE01 Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 0805Y1000222MXTE01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0805Y1000222MXTE01 0805Y1000222MXTE01 Hersteller : Knowles Syfer X2YDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 0.1 63volts X7R 0.2 C Filter